Доставка по всій Україні — Система знижок  - Всі товари в наявності.    !!!  Перед тим як зробити замовлення, будь ласка, ознайомтесь з розділом оплата та доставка  !!!
+380938780415 Замовити дзвінок

Про магазин

Наше підприємство забезпечує підприємства України Ущільненнями для гідравлічних та пневматичних пристроїв. Наш широкий асортимент O-RING кільця гумові ущільнювальні круглого перерізу, тел. +38 (093) 878 04 15, Viber +38 (093) 878 04 15, ущільнення поршня, ущільнення штока, брудосьйомники, направляючі кільця, статичні ущільнення.

        Ми на постійній основі обслуговуємо постачання багатьох підприємств у галузі машинобудування та здійснюємо постачання в таких галузях, як металургія, судноремонтна, поліграфічна, деревообробна, залізнична. O-RING кільця гумові ущільнювальні круглого перерізу. На сьогоднішній день готові запропонувати широкий спектр гідравлічних та пневматичних ущільнень до обладнання промислового призначення, які мають великий попит на підприємствах у хімічній та харчовій промисловості, житлово-комунальними та газовими службами міських господарств, службами каналізації та тепломережі, будівельними фірмами, службами постачання морських суден. Нашими клієнтами є велика кількість підприємств харчової та легкої промисловості та підприємства агропромислового комплексу України. Загалом ми маємо понад 750 клієнтів по всій території України.

     Стратегія нашого підприємства – максимальне задоволення потреб та комплексне вирішення проблем партнера. Ми прагнемо до довготривалої співпраці з нашими партнерами на взаємовигідних умовах по всьому діапазону діяльності та цінуємо їхню сталість. Працюючи з нами, Ви отримуєте компетентного та професійного партнера.

Модули для Опенкарт 2.x - 3.x