Войти

Вход

Логин *
Пароль *
Запомнить меня

Создать учетную запись

Поля, отмеченные звездочкой (*) обязательны.
Имя Фамилия *
Логин *
Пароль *
Повторить пароль *
E-mail *
Повторить e-mail *
Проверочный код *

Ваш МИР ГИДРАВЛИКИ

Your world of Hydraulic and Pneumatic Seals

0
  • Гидравлические и пневматические уплотнения

  • Гидравлические и пневматические уплотнения

  • Гидравлические и пневматические уплотнения

  • Гидравлические и пневматические уплотнения


О НАС

       Наше підприємство забезпечує підприємства України Ущільненнями для гідравлічних та пневматичних пристроїв. Наш широкий асортимент O-RING кільця гумові ущільнювальні круглого перерізу, тел. +38 (093) 878 04 15, Viber +38 (093) 878 04 15, ущільнення поршня, ущільнення штока, брудосьйомники, направляючі кільця, статичні ущільнення.

 

        Ми на постійній основі обслуговуємо постачання багатьох підприємств у галузі машинобудування та здійснюємо постачання в таких галузях, як металургія, судноремонтна, поліграфічна, деревообробна, залізнична. O-RING кільця гумові ущільнювальні круглого перерізу. На сьогоднішній день готові запропонувати широкий спектр гідравлічних та пневматичних ущільнень до обладнання промислового призначення, які мають великий попит на підприємствах у хімічній та харчовій промисловості, житлово-комунальними та газовими службами міських господарств, службами каналізації та тепломережі, будівельними фірмами, службами постачання морських суден. Нашими клієнтами є велика кількість підприємств харчової та легкої промисловості та підприємства агропромислового комплексу України. Загалом ми маємо понад 750 клієнтів по всій території України.

 

     Стратегія нашого підприємства – максимальне задоволення потреб та комплексне вирішення проблем партнера. Ми прагнемо до довготривалої співпраці з нашими партнерами на взаємовигідних умовах по всьому діапазону діяльності та цінуємо їхню сталість. Працюючи з нами, Ви отримуєте компетентного та професійного партнера.

© 2017-2024 Мир Гидравлических уплотнений Все права защищены
Разработчик web-studio NaturalArt
Наверх